Про забезпечення виконання положень Виборчого кодексу України йшлося на нараді із головами територіальних громад району

  17 вересня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі голови районної ради Сергія Волинського, ряду керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський наголосив на посиленні роботи з облаштування та адаптації приміщень, що надаються виборчим дільницям щодо критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних виборців, вжиття заходів для належного матеріально-технічного забезпечення, обладнання місць для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів. «Відповідно до нормативно-правових документів органи виконавчої влади та місцевого самоврядування зобов’язані неухильно виконувати положення Виборчого кодексу України у частині проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та всебічно сприяти Погребищенській міській територіальній виборчій комісії у її роботі», - зазначив Петро Шафранський. Він застеріг голів виконавчих комітетів місцевих рад від неналежного виконання покладених на них обов’язків щодо підготовки до виборів 25 жовтня 2020 року.

  На нараді також мова йшла про завершення будівництва доріг в Ширмівській, Морозівській, Білашківській, Андрушівській та Педосівській територіальних громадах. Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проаналізував стан із співфінансуванням будівництва доріг в районі зазначивши, що згідно із законом, за бюджетними програмами, які здійснюються із використанням коштів Державного дорожнього фонду необхідно залучати і спонсорські коштів для поліпшення дорожньої інфраструктури району.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації