Сьогодні, 18 вересня, в Погребищенській районній державній адміністрації відбулося офіційне представлення новопризначеної голови районної державної адміністрації Зінаїди Бутенко.

  На представленні були присутні керівники установ та організації, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, правоохоронні органи, депутати районної та міської ради та представники ЗМІ.

  Перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна зачитала розпорядження Президента України Володимира Зеленського №461/2020-рп про призначення головою Погребищенської районної державної адміністрації Зінаїди Михайлівни Бутенко. Вітаючи із призначенням вона висловила впевненість: «Зінаїда Михайлівна має достатньо досвіду, знань щоб згуртувати навколо себе людей, які щиро вболівають за свою громаду, розвиток району, які хочуть позитивних змін, які готові сьогодні виконувати покладені на нас державою обов’язки, працювати чесно, віддано, робити інколи навіть неможливе, щоб очікувані громадою зміни на краще відбулися». Перший заступник голови облдержадміністрації побажала Зінаїді Бутенко успіхів у реалізації всіх задумів і планів в інтересах громади.

  У свою чергу, новопризначена очільниця Погребищенської райдержадміністрації подякувала за довіру та підтримку, а також висловила переконання, що згуртована та ефективна діяльність влади району спільно із керівниками організацій та установ сприятиме підвищенню якості життя громади. «При виконанні повноважень голови маю надію на злагоджену роботу всіх. Закликаю до тісної співпраці, підтримки, тому що разом ми одна команда, яка має таку гарну, символічну назву «Надроссяни». Тому, шановні Надроссяни, гуртуємось в команду і ідемо вперед – ні кроку назад!»,- наголосила Зінаїда Михайлівна.

  Голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський побажав новопризначеній голові райдержадміністрації професійних успіхів, наголосивши на важливості командної роботи задля добробуту громади, необхідності співпраці райдержадміністрації із депутатським корпусом та керівниками органів місцевого самоврядування, організацій та установ.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації