Як працюють електронні послуги вебпорталу ПФУ, сьогодні, 21 вересня, під час апаратної наради під керівництвом голови ОДА Сергія Борзова, розповіла начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

  «Вінничани дуже активно користуються електронними сервісами вебпорталу, які пропонує Пенсійний фонд. Кожне третє звернення за первинним призначенням пенсій надходить до Фонду області електронним шляхом. Вінниччина перша в Україні за цим показником.

  Підтримують впровадження електронних послуг і роботодавці. Вони добровільно долучаються до процесу переведення трудових книжок найманих працівників «в цифру», – поінформувала Олена Корчака.

  Посадовиця зауважила, що активне користування жителями Вінниччини веб-порталом дає можливість вирішувати більшість питань «в один дотик». Зокрема, можна подати заяву про призначення пенсії, а також отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом. Наразі в області всього зареєстровано 9710 електронних заяв на призначення пенсій, в тому числі за допомогою сервісу «Е-пенсія» - 3169.

  Нагадаємо, в серпні минулого року Пенсійний фонд України запровадив систему “Е-пенсія”, яка дозволяє звертатись за призначенням пенсії дистанційно, тож особиста присутність людини не є необхідністю.

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/30343-e-pensiia-vinnytski-pensionery-naiaktyvnishe-v-ukraini-korystuiutsia-elektronnymy-servisamy-pensiinoho-fondu-ukrainy