22 вересня 2020 року голова Погребищенської райдержадміністрації Зінаїда Бутенко та голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський ознайомились із першою партією обладнання для харчоблоку шкільної їдальні комунального закладу «Погребищенський опорний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Погребищенської районної ради.

  Воно придбане в рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року №1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

  Комунальному закладу «Погребищенський опорний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Погребищенської районної ради виділено 500 тис.грн. (450 тис. грн.. субвенції та 50 тис.грн. коштів місцевого бюджету на умовах співфінансування). Станом на 22 вересня 2020 року на виділені кошти було проведено тендерну закупівлю за результатами якої розпочато поставлення обладнання в школу. В процесі реалізації проекту у харчоблоці до 25 жовтня 2020 року буде встановлено нове технологічне обладнання: електрична сковорода, пароконвектомат, посудомийна машина, картоплечистка, дві шафи холодильні, комплект роздаткової лінії (марміт перших страв з направляючими для підносів, марміт других страв, прилавок охолоджуючий (дві полиці), стійки для столових приборів і підносів, комплект :миючий цех (ванна мийна і душирувальний пристрій), тістоміс, м'ясорубка, електрокип'ятильник та 13 столів виробничих.

  Голова райдержадміністрації Зінаїда Бутенко зазначає: «Якість харчування в школі залежить не лише від майстерності кухарів та продуктів, з яких готують, а й від того, на чому вони готують. Час не стоїть на місці. І ми долучились до участі у проекті майже рік тому і тепер маємо змогу технічного оновлення харчоблоку опорного закладу, де навчається більше 800 дітей. Це дасть змогу створити якісніші умови для забезпечення санітарно-гігієнічних та сучасних технологічних правил приготування їжі із дотриманням вимог нормативних документів з охорони праці та техніки безпеки, економії бюджетних коштів».

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації