Голова райдержадміністрації І. Вінник спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Погребищенському районі О.Пожованим 17 серпня 2016 року здійснили об’їзд шкіл та дитячих садочків сіл Степанки, Черемошне, Булаї, Ординці, Мончин, Станилівка для перевірки їх готовності до нового навчального року. Комісія оглянула приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо.

  Усі навчальні та виховні заклади продемонстрували повну готовність до нового 2016/2017 навчального року. Вчителям разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

  З висновку комісії випливає, що всі загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу та зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на створенні належних умов для навчання і виховання дітей, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації