Районні урочистості з нагоди проводів юнаків до Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби відбулися 1 жовтня 2020 року після засідання призовної комісії під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Лесі Фроєско.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися на території райвійськкомату, комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк оголосив текст Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020

«Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році». Звертаючись до юнаків, він зокрема, сказав: «Хлопці, всі ви є патріотами нашої держави і я впевнений, що ви з честю виконаєте свій обов’язок. Я гордий з того, що серед вас є такі, що самі виявили бажання іти служити в армію. Тож сумлінно вчіться військовій службі, належно виконуйте накази командирів, не забувайте батьків та рідних та через 12, 18 місяців здоровими, змужнілими повертайтесь до своїх сімей, до нашого Надроссянського краю».

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації Зінаїда Бутенко, яка зазначила: «Шановні призовники! Країна, яку захищає її народ – непереможна. В сьогоднішніх умовах ви є цвіт українського народу. Раз ви стоїте у цьому строю, значить ви готові фізично, морально і духовно служити державі Україна. Сьогодні молода людина, яка відслужила в армії має авторитет і перевагу в подальшому своєму житті. Я бажаю, щоб ви гідно пройшли цей відповідальний шлях у житті. Щоб за період служби ви змужніли, зміцніли, повернулися додому здоровими, достойними людьми на радість батькам та рідним, які вас з нетерпінням чекатимуть».

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки, які вручила голова райдержадміністрації Зінаїда Бутенко.

  Від імені всіх призовників Денис Фаренюк запевнив, що вони гідно нестимуть ім’я жителів Погребищенського району та не осоромлять батьків, пообіцяв сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, висловив надію, що служба в армії буде однією із корисних та найкращих сторінок у житті.

  Призовники отримали благословення настоятеля Храму Андрія Первозванного Православної церкви України протоієрея Петра.

  Завершився захід святковими виступами, підготовленим учасниками художньої Погребищенського медичного фахового коледжу.

  Після завершення заходу призовники поклали квіти до пам’ятників на площі Героїв м.Погребище та меморіального куточку бойової слави нашим землякам, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході держави, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації