8 жовтня 2020 року голова районної державної адміністрації Зінаїда Бутенко, перебуваючи з робочим візитом в Очеретнянській, Андрушівській, Плисківській територіальних громадах, ознайомилась з готовністю приміщень та станом матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць.

  В ході зустрічі із сільськими головами та керівниками закладів культури, в яких розміщуються виборчі дільниці, обговорено питання створення умов для належної роботи дільниць, зокрема, забезпечення опаленням, оргтехнікою, інтернетом, телефонним зв’язком, вогнегасниками відповідно до встановлених Центральною виборчою комісією норм.

  Особлива увага приділялась питанням дотримання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19 під час роботи комісій та під час виборів.

  Також в ході візиту Зінаїда Бутенко поспілкувалась із мешканцями Андрушівської та Очеретнянської громад та відповіла на їх запитання щодо епідемічної ситуації в районі, адміністративного реформування Погребищенського району, забезпечення населених пунктів товарами першої необхідності та інші.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації