Протягом трьох кварталів 2020 року, завдяки відповідальній позиції вінницького бізнесу, до державного бюджету надійшло 426 млн 312,9 тис грн військового збору.

  Як зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк, прогнозовані показники виконано на 105,1%. Відтак, бюджет додатково отримав більше 20,8 млн. грн. Порівняно з січнем-вереснем 2019 року, надходження військового збору зросли на 5,9%, або майже на 23,8 млн. грн.

  Посадовець нагадує, що військовий збір – це внесок кожного офіційно працюючого українця на підтримку та реформу збройних сил нашої держави. Ставка збору не змінювалася протягом останніх років і становить 1,5% об’єкта оподаткування. До нього, окрім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику, у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відноситься: орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/30784-z-pochatku-roku-vinnychany-splatyly-ponad-426-mln-hrn-viiskovoho-zboru