Відбулось засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

  20.10.2020 р. відбулось засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

  Відкрила засідання голова конкурсного комітету, голова районної державної адміністрації – Бутенко Зінаїда Михайлівна. Вона ознайомила присутніх із розпорядженням голови Погребищенської райдержадміністрації від 19 жовтня 2020 року №221 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.08.2017 року №223», відмітивши, що у зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації, відбулись зміни у складі районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

  Остапець Ігор Олексійович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Погребищенської райдержадміністрації секретар конкурсного комітету ознайомив присутніх із розпорядженням голови Погребищенської райдержадміністрації від 16 вересня 2020 року №184 «Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території району», та повідомив, що для участі в конкурсі подав документи (два пакети) один перевізник-претендент.

  Остапець І. О. відкрив пакет із позначкою №1, та ознайомив присутніх із змістом пакету, в якому були документи для участі в конкурсі від перевізника-претендента ПрАТ «Погребищенське АТП 10537».

  Члени конкурсного комітету одноголосно прийняли рішення:

  1. Допустити перевізника-претендента ПрАТ «Погребищенське АТП 10537» до участі в конкурсі.
  2. Здійснити перевірку даних поданих претендентом на конкурс в пакеті №1.
  3. Провести чергове засідання конкурсного комітету після перевірки поданих претендентом на конкурс документів.

  Остапець Ігор Олексійович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Погребищенської райдержадміністрації.