Відбулися районні урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

  Районні урочистості за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, польської делегації, учасників АТО та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань та громадськості розпочалися біля районного кінотеатру ім. В.Терлецького м. Погребище з церемонії підняття Державного Прапору України головою райдержадміністрації І.Вінником.

  У своєму виступі Іван Васильович зазначив: «… В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Прапор символізував єдність земель і племен; прапор сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій, свят та ритуалів. І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!». Він побажав усім присутнім щоб життя завжди яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України.

  Перед початком урочистого зібрання в фойє кінотеатру учасникам урочистостей було представлено тематичні виставки обрядових хлібів, снопів та дідухів на тему: «З любов’ю до України».

  Голова районної ради С. Волинський, представник польської делегації, керівник гміни Фалков Хенрік Конечни привітали погребищан та гостей міста з Днем незалежності України, побажали міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

  Кращих представників територіальних громад району нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, райдержадміністрації та районної ради.

  Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району. 23-24 серпня 2016 року тематичні заходи до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України відбудуться в усіх територіальних громадах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації