На Вінниччині суттєво загострилась епідситуація щодо рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію.

  За останню добу в області зареєстровано 202 нових випадки СOVID-19. Від початку спостережень це найбільша кількість ураження коронавірусом за добу!

  На жаль, кількість хворих постійно зростає як в області, так і в Україні. Пандемія прогресує в усьому світі шаленими темпами.

  Вкотре нагадуємо, що впровадження адаптивного карантину було зумовлено необхідністю поступового відновлення життєдіяльності регіонів, але за умов неухильного дотримання заходів безпеки!

  Станом на ранок 29 жовтня, у двадцяти опорних лікарнях Вінниччини перебуває 427 осіб з важким перебігом коронавірусної інфекції, включаючи підозру на COVID-19. Це ті люди, які перебувають на апаратах штучної вентиляції легень, CPAP і на кисневій підтримці.

  Саме зараз лікарі працюють на передовій та роблять усе можливе, аби врятувати життя кожного пацієнта. Поважайте працю інших і не нехтуйте правилами безпеки, адже елементарні дії здатні врятувати вас та ваших рідних, вберегти оточуючих від зараження і важких наслідків підступної хвороби.

  Незважаючи на постійне збільшення «ковідних» ліжок та підведення нових кисневих точок, ресурси медичних закладів обмежені.

  Інформуємо, що за останню добу в області захворіли 20 медичних працівників, які щодня ризикують своїм здоров’ям задля порятунку інших і працюють на межі фізичних можливостей.

  Будьте відповідальними! Захистіть себе та близьких, потурбуйтеся про батьків. Елементарні правила здатні врятувати життя. Не лінуйтеся одягати маску і рукавички, дотримуйтеся дистанції та правил гігієни – цього достатньо, щоб знизити темпи поширення коронавірусної інфекції.

  Це необхідно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдження коронавірсуної хвороби, всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Для когось наслідки коронавірусу можуть стати критичними. Саме тому необхідно дотримуватись вищезазначених правил.

  Будьте обережними та відповідальними, адже від кожного з нас залежить, коли країна одужає!

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/31269-shanovni-vinnychany-na-zhal-v-oblasti-sohodni-cherhovyi-antyrekord-202-novykh-vypadky-sovid-19-za-dobu