З метою виконання ключових завдань Уряду України в частині забезпечення підвищення соціального захисту населення в умовах зростання цін і тарифів на житлово- комунальні послуги управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюється надання громадянам району житлових субсидій за спрощеним порядком.

  На даний час проводиться призначення (перепризначення) субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг на неопалювальний період, який триває з травня по вересень для громадян, яким призначено субсидію з травня 2015 року по квітень 2016 року.

  Відповідно до п. 13 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, субсидія призначається на підставі довідки про склад зареєстрованих осіб, які на запити управління праці та соціального захисту населення подають виконавчі комітети міської та сільських рад.

  Нажаль, значна кількість особових справ громадян для призначення субсидії на наступний період залишається без розгляду, в зв’язку з неподанням на запит управління праці та соціального захисту населення відомостей про склад зареєстрованих осіб.

  Отже, громадянам, які зверталися за призначенням субсидії у травні-серпні 2015 року і яким ще не призначено субсидію необхідно надати довідку про склад зареєстрованих осіб, а у разі змін, які можуть вплинути на призначення субсидії — заяву та декларацію.

  Як повідомлялося раніше, скасовано норму стосовно призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу і твердого палива на наступний період без звернення громадян.

  Так, громадянам, які не оформили субсидію на 2016 рік потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з заявою та декларацією.

  Нагадуємо, що субсидія для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу і твердого палива надається один раз на календарний рік, тобто громадяни, яким призначено субсидію на 2016 рік, уже скористалися своїм правом на отримання субсидії.

  При виникненні питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій громадяни можуть звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Погребище, вул. Б Хмельницького, 81,або за телефонами 2-13-58, 2-17-58.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В. Павлюк