Голова райдержадміністрації Зінаїда Бутенко взяла участь у пленарному засіданні позачергової 44 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання, яке відбулося 19 листопада 2020 року.

  Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік доповів заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Олександр Недошовенко.

  Двома наступними рішеннями рада надала згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району окремого індивідуально визначеного майна (спеціалізованих легкових автомобілів СКС RDS_ ПС-2020) із комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області для Сопинської та Степанківської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

  Інформував з цих питань Анатолій Сладецький – провідний спеціаліст з питань комунальної власності відділу правового та кадрового забезпечення діяльності ради.

  На завершення заступник голови районної ради Ігор Гордійчук проінформував депутатів щодо поданої до сесії заяви Сергія Волинського про дострокове припинення ним повноважень голови районної ради у зв»язку з обранням його Погребищенським міським головою на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбулися 25 жовтня 2020 року.

  З усіх питань депутати районної ради прийняли відповідні рішення.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації