24 серпня з нагоди святкування 25-ї річниці незалежності України відбувся марш вишиванок, учасники якого з Державним прапором пройшли від міської ради до козацького хреста «Борцям за волю України».

  В урочистій ході взяли участь представники трудових колективів, громадські активісти, діти і молодь. Також у рамках заходу відбувся молебень cвященнослужителів УПЦ КП спочатку перед пам’ятним знаком Небесній сотні, а згодом біля церкви Андрія Первозваного.

  Традиційно згадали учасників АТО і хвилиною мовчання пом’янули тих, хто не повернувся, склавши голову за територіальну цілісність та незалежність країни. Після літургії під відкритим небом привітав містян з ювілейною річницею у житті держави міський голова Анатолій Білик. Концертна програма включала виступи аматорських хорових та танцювальних колективів, солістів. Проводилися конкурси на найкращі вишиванки, в яких переможцями стали родини Сорокопудів і Вінників. Також усі бажаючі мали можливість взяти участь у конкурсах. Дітям, які прийшли на свято у вишиванках, організатори подарували морозиво.

  Інформація районної газети «Колос»