Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту району на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 січня 2020 року № 12 та з метою підготовки органів управління цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням 25 листопада 2020 року проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту.

  Тема тренування: “ Дії органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту при переведенні з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період ”.

  Порядком проведення тренування було визначено:

  1. Оповіщення та збір фахівців райдержадміністрації.
  2. Залучення керівників спеціалізованих служб цивільного захисту району до роботи на пункті управління райдержадміністрації згідно організаційних вказівок на проведення тренування.
  3. Доведення обстановки, що склалася по тренуванню та її первинна оцінка.
  4. Збір та аналіз пропозицій в рішення голови районної державної адміністрації.
  5. Підготовка проекту рішення голови районної державної адміністрації щодо дій органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту при переведенні з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період
  6. Підведення підсумків тренування.

  Головний спеціаліст сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Р.Маленко