27 листопада 2020 року в малій залі для засідань райдержадміністрації відбулась семінар-нарада по підготовці підприємств, установ та організацій району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років та його сталого проходження.

  Відкрила засідання голова районної державної адміністрації – Бутенко Зінаїда Михайлівна. У своєму виступі вона ознайомила присутніх із основними вимогами до роботи в холодний період року – забезпечення в приміщеннях повітряно-теплового режиму відповідно встановлених та затверджених параметрів.

  Галецька Раїса Володимирівна – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації інформувала про роботу навчальних закладів району в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, за умов карантинних обмежень спричинених коронавірусною хворобою COVID-19. Вона повідомила, що всі заклади освіти на сьогоднішній день працюють без збоїв, забезпечені паливом, оператори та машиністи (кочегари) котелень пройшли відповідні навчання.

  Роздольський Іван Григорович – головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що 10 - амбулаторій ЗПСМ, 27 - Фельдшерських Пунктів працюють у штатному режимі, вугіллям і дровами, та коштами для розрахунку за енергоносії забезпечені.

  Янчук Василь Опанасович - начальник філії «Погребищенський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» доповів, що забезпечено технічну готовність наявної автодорожньої техніки (автогрейдерів, бульдозерів, екскаваторів та інших спеціальних машин і механізмів), заготовлена необхідна кількість палива та паливно-мастильних матеріалів, 1700 тонн посипочного матеріалу

  Павлик Віктор Олександрович - фахіфець із адміністративної діяльності Погребищенської дільниці Гайсинського ПАТ, повідомив про підготовку систем газопостачання району, стан оплати за спожитий газ.

  Побережець Сергій Павлович - директор СО «Погребищенські ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» доповів про підготовку систем електропостачання району, стан оплати за спожиту електроенергію.

  Гаврилюк Віталій Володимирович – директор КП «Погребищекомунсервіс», повідомив, що деякі власники квартир в багатоквартирних будинках не провели перевірку димових і вентиляційних каналів.

  За результатами наради прийнято рішення:

  Гаврилюку В.В. додатково повідомити власників квартир, що квартири, в яких не проведено перевірку димових і вентиляційних каналів, підлягають відключенню від системи газопостачання.

  Галецькій Р.В., Роздольському І.Г. забезпечити роботу навчальних та лікувальних закладів району в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

  Янчуку В.О., Гаврилюку В.В. забезпечити технічну готовність наявної автодорожньої техніки, для залучення її до ліквідації наслідків можливої назвичайної ситуації.

  Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації