В облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України»

  29 серпня, в залі засідань ОДА керівники області та м. Вінниці вручили найдостойнішим вінничанам відзнаки Президента України – ювілейні медалі «25 років незалежності України».

  Перед нагородженням учасники урочистого зібрання вшанували пам'ять полеглих українських воїнів хвилиною мовчання.

  Президентську відзнаку за заслуги у становленні незалежної України кращим вінничанам, які працюють у різних галузях, вручили голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

  У вітальному слові до учасників зустрічі Валерій Коровій зазначив: «Це дуже почесний обов’язок – виконати доручення Президента і вручити пам’ятну відзнаку «25 років незалежності України. Мушу відзначити, що ми по-особливому зустрічаємо 25-ту річницю нашої незалежності, оскільки два останні непрості роки показали причетність кожного з нас до вирішення долі рідної країни. У ці часи випробувань фактично зароджується новітня історія Української держави. Дуже знаковими були слова Президента під час військового параду про те, що боєздатне військо, підготовлені військові кадри, новітня техніка – це найбільша гарантія безпеки країни ».

  Гордістю за рідну державу та за патріотизм людей, які її розбудовують і захищають, були наповнені звертання до запрошених голови обласної Ради Анатолія Олійника та секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, які взяли участь у нагородженні.

  Загалом ювілейну медаль "25 років незалежності України" отримали більш як 100 вінничан, які внесли значний особистий вклад у становлення незалежної України, утвердження її суверенітету та зміцнення міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне служіння українському народу.

  Серед нагороджених: бійці АТО, воїни-інтернаціоналісти, підприємці, голови сільських рад, трактористи, представники ветеранських спілок та духовенства, батьки-вихователі, чиновники та народні депутати від Вінниччини.

  Від Погребищенського району ювілейну медаль "25 років незалежності України" отримав Лісовий Олексій Платонович - голова фермерського господарства «Дружба-Л» с. Гопчиця, Заслужений працівник сільського господарства.

  Концертні номери для учасників зустрічі відзначались яскравим патріотичним спрямуванням.

  Підсумовуючи урочисте зібрання, Валерій Коровій підкреслив: «Врученням ювілейних медалей ми завершили великий комплекс заходів, які були підготовлені до 25-ї річниці проголошення незалежності України. У кожному районі, містечку чи селищі проводилися цікаві та добре підготовлені заходи, а серцевиною святкування став, безперечно, військовий парад У Києві, який продемонстрував боєздатність рідної держави. А ми, як місцева влада, робимо усе можливе для гарантування безпеки нашим громадянам».

  Очільник області щиро подякував працівникам правоохоронних органів, спецслужб, які забезпечили порядок та безпечне проведення свята, а також побажав усім присутнім мирного неба, впевненості у майбутньому, здоров’я, життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, стабільності та процвітання.

  На завершення зустрічі, усі нагороджені, разом з керівниками області, сфотографувалися на пам’ять про урочисту подію.

  Поряд з цим, 26 серпня, в рамках проведення звітної конференції працівників освіти Вінницької області в числі 16 працівників системи освіти Вінниччини відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» нагородили Олександра Федоровича Гаврилюка – директора Погребищенського медичного коледжу та Галину Василівну Гайдук – учительку комунальної установи «Погребищенська загальноосвітня школа №1» .

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації