29 грудня 2020 року в Погребищенському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - РТЦК та СП) відбулось підведення підсумків службової діяльності за 2020 навчальний рік та поставлені завдання на 2021 навчальний рік.

  Захід відбувся за участі заступника Погребищенського міського голови Олександра Тригуба, завідувача сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Василя Білоконя керівників ряду підприємств, установ та організацій.

  Військовий комісар Погребищенського РТЦК та СП підполковник Юрій Гаврилюк подякував особовому складу РТЦК та СП та усім присутнім за плідну співпрацю та запевнив, що і в подальшому робота очолюваного ним колективу буде спрямована в першу чергу на покращення обслуговування населення громади та проводитиметься в інтересах українського народу та Збройних Сил України в цілому.

  Заступник Погребищенського міського голови Олександр Тригуб подякував колективу Погребищенського РТЦК та СП за їх роботу, пообіцяв підтримку міської влади та привітав усіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

  Сержант О.Омельченко