Наголосив голова Погребищенської райдержадміністрації І. Вінник на святі першого дзвоника у Погребищенській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Вітаючи присутніх із святом Іван Васильович зазначив, що останні події в країні створили духовно нову державу. Змінилась наша свідомість, формується громадянське суспільство. І тільки завдяки вихованим, освіченим, цілеспрямованим і працьовитим поколінням країна матиме гідне майбутнє, стане сильною та процвітаючою.

  Він побажав усім присутнім на святі миру та злагоди, вчителям та учням-наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків та подарував школі від районної ради і райдержадміністрації два комп’ютерних класи, а від себе особисто футбольні м’ячі.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко привітала учнів та усіх присутніх з початком навчального року та за здобутки в навчанні і вихованні підростаючого покоління, кращим педагогам закладу вручила Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

  Із теплим напутніми словами та найкращими побажаннями до першокласників, випускників, педагогів та всіх присутніх звертались директор школи Т.Носова, Погребищенський міський голова А. Білик, мати першокласниці Н. Огородник.

  Сьогодні 26 шкіл району вітали школярів, батьків, гостей з початком нового 2015-2016 навчального року. В освітніх закладах району розпочнуть навчання 2513 учнів, а з ними і 255 першокласники.

  У гості до школярів цього дня завітали батьки, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники та представники суб’єктів господарювання, духовенство.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації