Голова районної державної адміністрації І.Вінник 2 вересня 2016 року провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації за участі голови районної ради С. Волинського, начальник відділу Держгеокадастру у Погребищенському районі Д.Мельничук, членів організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

  Про механізм виділення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції та членів родин загиблих йшлося в інформації начальник відділу Держгеокадастру у Погребищенському районі Д.Мельничук. Він також акцентував увагу учасників наради на питанні раціонального використання коштів, які надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

  Учасник АТО О.Повар, висловив своє бачення щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО – жителів з інших регіонів України.

  Завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації В.Коріненко наголосив на необхідності передбачення коштів у бюджетах місцевих рад на 2017 рік для розробки генеральних планів та зонування відповідних територій.

  Про порядок призначення пільг та субсидій з урахуванням змін у законодавстві поінформувала Т.Процюк, начальник відділу з призначення грошових допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб окреслив завдання, які стоять перед органами місцевого самоврядування з підготовки та проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей військової служби за контрактом.

  Також було розглянуто питання про співфінансування харчування дітей в освітянських закладах району, закупівлі шкільної документації та засобів гігієни для них, покращення матеріальної бази закладів охорони здоров’я.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації