1 вересня відбулося офіційне відкриття Погребищенського бюро правової допомоги за участі голови Погребищенської районної державної адміністрації І. Вінника, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги С. Маліновської, директора Козятинського МЦ з надання БВПД О. Комара, голови Погребищенської міської ради А. Білика, працівників Бюро.

  Голова Погребищенської райдержадміністрації І. Вінник, вітаючи присутніх, зазначив, що на сучасному етапі держава має надавати послуги населенню, а не виконувати виключно керівні функції. Зважаючи на це, відкриття бюро правової допомоги — надзвичайно важливий і своєчасний крок для мешканців нашого району.

  Директор Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області С. Маліновська закцентувала увагу присутніх на доречності та актуальності створення Бюро, зазначила, що Бюро правової допомоги є точкою активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп.

  Директор Козятинського МЦ з надання БВПД О. Комар зазначив, що надання безоплатної правової допомоги – це важливий соціальний проект, що реалізується Урядом України та гарантує простим людям ефективний захист їх прав.

  Загалом на Вінниччині відкрито 26 Бюро правової допомоги, які насамперед виконуватимуть функції правопросвітництва та надання первинної правової допомоги, що включає активне поширення правової інформації та забезпечення доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад. А соціально незахищеним категоріям громадян у Бюро надаватимуть і безоплатну вторинну правову допомогу, що включає складення процесуальних документів та представництво інтересів громадян в суді та перед іншими особами.

  Крім цього у Бюро правової допомоги громадяни матимуть доступ до усіх електронних сервісів Міністерства юстиції України.

  Всі правові послуги у Бюро надаються кваліфікованими юристами та адвокатами, вони є безкоштовними для громадян, і отримати їх жителі територіальних громад можуть практично за місцем свого проживання, що є запорукою створення рівних умов для доступу громадян до правосуддя.

  Звернутися до Бюро може будь-яка людина, якщо у неї виникли проблеми, що стосуються цивільного, спадкового, земельного, трудового, сімейного права чи захисту прав дітей.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації