29 лютого 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели щотижневу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ.

 Голова райдержадміністрації І. Вінник акцентував увагу керівників відповідних управлінь, відділів та служб на питаннях підготовки ЦНАПу та органів місцевого самоврядування до роботи відповідно до завдань реформування та спрощення надання адміністративних послуг в Україні.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський повідомив про хід підготовки до проведення в районі теоретичних і практичних навчань з цивільної оборони.

  Про роботу по залученню до проходження контрактної служби у Збройних Силах України та проведення чергового призову на строкову військову службу йшлося в інформації військового комісара Погребищенського РВК О.Тригуба.

  На нараді також розглядались питання щодо стану виконання бюджетів усіх рівнів за лютий 2016 року, захисту інтересів власників земельних паїв відповідно до чинного законодавства, участі голови райдержадміністрації у зустрічі з керівниками та представниками інститутів громадянського суспільства, що діють на території району.

  За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації