22 вересня 2016 року заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський провів розширене засідання міжвідомчої робочої ради з питання соціального супроводу незахищеної категорії громадян в територіальних громадах району з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, керівниками відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  На початку засідання Петро Петрович представив присутнім новопризначеного тимчасово виконуючого обов’язки начальника Погребищенського відділення поліції Калинівського відділу Головного управління Національної поліції майора поліції Гавриша Володимира Володимировича.

  Директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації Т. Скарбовійчук окреслила механізми соціальної роботи виконкому сільської ради та фахівця з соціальної роботи в громаді, який є зв’язуючою ланкою громади та соціальних служб. Тетяна Вікторівна зазначила, що завдяки працівникам служби збільшилась кількість виявлених сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зросла оперативність реагування на негативні випадки в сім’ях даної категорії та якісні показники роботи центру.

  Після засідання начальник відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В. Старинчук проінформував присутніх про заходи, які планується провести в районі з нагоди Дня захисника України. Зосередив увагу присутніх на необхідності відповідального підходу до підготовки та відзначення заходу та належного вшанування учасників АТО та їх сімей в територіальних громадах району.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб окреслив завдання, які стоять перед органами місцевого самоврядування з військової служби за контрактом, підготовки та проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації