Голова райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С.Волинський, міський голова А.Білик, начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко з нагоди Дня дошкілля завітали до Погребищенського дошкільного навчального закладу №3. Вони ознайомились із станом проведеної підготовки до нового навчального року, оглянули ігрову та спальну кімнату новоствореної групи та подарували малечі комплект іграшок.

  Це радісна подія і для дітей, і для дорослих, її погребищани чекали з нетерпінням. Ще двадцять маленьких жителів Погребища почнуть готуватися до школи в комфортних умовах дошкільного закладу. Додаткова група стала сьомою в цьому дитячому садку.

  «У закладі затишна, домашня атмосфера. Підтримка навчальних закладів, розвиток дошкілля є одним із найважливіших завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», - наголосив голова райдержадміністрації І.Вінник.

 Міський голова А.Білик зазначив, що на облаштування даної групи витрачено 100 тис. гривень з міського бюджету.

  «Відкриття даної групи дозволило розпочати роботу в повному обсязі із дітьми з особливими потребами», - зауважила начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації