На виконання доручення голови облдержадміністрації В.Коровія 3 жовтня 2016 року І.Вінник провів нараду з актуальних питань життєдіяльності району. Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб проаналізував стан проведення осіннього призову на строкову військову службу та роботу окремих голів виконавчих комітетів сільських рад щодо виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України, вказав на відповідальності посадових осіб за порушення законів України та інших нормативно-правових актів з питань оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації. Він також поінформував про алгоритм дій апаратів міської та сільських рад під час проведення мобілізаційних навчань з 4 по 6 жовтня 2016 року.

  І.Вінник окреслив основні аспекти формування районного та місцевих бюджетів на 2017 рік зазначивши що, відповідно до Бюджетного кодексу України, усі районні та місцеві бюджети на 2017 рік повинні бути прийняті до 25 грудня, незалежно від того, чи буде до цього часу затверджений Державний бюджет.

  Також під час наради голова райдержадміністрації наголосив на важливості ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо реалізації проектів та грантів, на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації