3 жовтня 2016 року в Погребищенському районі відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

  «День призовника» проведено за ініціативи райдержадміністрації з метою патріотичного виховання молоді та підвищення авторитету Збройних Сил України.

  Урочистості відбулися в приміщенні районного кінотеатру ім.В.Терлецького.

  Погребищенський військовий районний комісар капітан О. Тригуб у виступі зазначив, що до лав захисників Батьківщини цієї осені приєднається 26 юнаків Надросянського краю. Він подякував призовникам за патріотизм, активну громадянську позицію та закликав сумлінно вчитися військовій службі, з честю виконати свій почесний обов’язок.

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації І.Вінник, який наголосив: «Перед вами нелегке випробування, але я вірю в те, що саме ви без вагань захищатиме Незалежність держави, її суверенітет, територіальну цілісність, які вистраждані цілими поколіннями українців. Саме ви забезпечуватимете мир і спокій у нашій країні і наші майбутні покоління ніколи не зазнають тих страшних випробувань і втрат, що випали на нашу долю протягом проведення антитерористичної операції на сході України.» Іван Васильович подякував батькам за мужніх надросянських синів та побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок.

  Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих воїнів, які віддали свої життя за Україну.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Після цього з найкращими побажаннями виступила мати призовника – М.Склярова.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників А.Деркач.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності сектору культури і туризму райдержадміністрації, медичного коледжу, ВПУ-42 та дитячої музичної школи.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації