Щорічно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. Кожен з нас згадує свого Вчителя — того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

  З нагоди Дня працівників освіти 30 вересня у районному кінотеатрі ім. В.Терлецького відбулися урочисті заходи за участі делегацій освітніх закладів району.

  Від себе особисто, від імені райдержадміністрації учительську громадськість Надросся привітав голова райдержадміністрації І.Вінник. Він побажав їм міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень. « Своєю самовідданістю, професіоналізмом, Ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту. Ми в неоплатному боргу перед вами, бо неможливо повернути вчителю борг, як неможливо повернути борг матері за її недоспані ночі та материнську ласку. Глибоко переконаний у тому, що Ваша відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району», - зазначив Іван Васильович, звертаючись до освітян.

  З професійним святом педагогів Надросся від депутатського корпусу Погребищенської районної та міської рад привітали голова районної ради С.Волинський та міський голова А.Білик.

  Щиросердечно вітала вчительську родину і бажала їм міцного здоров’я, бадьорості та натхнення начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Цього дня кращі педагоги краю нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грамотами обласного управління освіти.

  У цікавій розважальній програмі віршами, піснями і танцями демонстрували свою вдячність наставникам вихованці дитсадків, учні шкіл, ВПУ-42 та студенти медколеджу.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації