Вчора, 6 жовтня, під головуванням І. Вінника відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  На її розгляд надійшло звернення від Погребищенської міської ради, яке озвучив міський голова А.Білик. Йшлося про те, що на місцевому полігоні твердих відходів внаслідок несанкціонованого вивантаження сміття, що було привезено зі Львова, є загроза потрапляння нечистот у верхній водоносний шар, що, в свою чергу, може призвести до забруднення криниць місцевих жителів.

  На даний час з вивантаженого сміття відбувається витікання рідкої складової, тобто існує загроза поширення нечистот на значно більшу площу, тому потрібні кошти на утилізацію в сумі 300 тисяч гривень, яких у міському бюджеті немає.

  Заслухавши інформацію, комісія вирішила звернутись до голови обласної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням розглянути на позачерговому засіданні питання про виділення коштів у сумі 300 тисяч гривень з обласного фонду охорони навколишнього середовища для проведення утилізації побутових відходів на Погребищенському полігоні.

  В. БІЛОКОНЬ, секретар комісії ТЕБ та НС