13 жовтня 2016 року в кінотеатрі ім. В.Терлецького м. Погребище відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня захисника України за участі учасників АТО та їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань, учнівської та студентської молоді, громадськості району.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації І. Вінник зазначив: «14 жовтня Україна вдруге на державному рівні відзначатиме День захисника України. Це свято, яке об’єднало всіх, кому болить Україна. Свято тих, хто під свист ворожих куль та градів боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє, котре неможливе поза європейською спільнотою».

  У вітальному слові Іван Васильович привітав усіх присутніх зі святом Покрови та побажав міцного здоров’я, добра, миру, щастя, щоб Божа Матір була прихильною до кожної надросянської родини, до нашої рідної України.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О. Тригуб подякував демобілізованим за те, що вони відгукнулися за першим покликом Вічизни і з честю виконали свій громадянський обов’язок.

  Керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Погребищенського районного округу О.Повар у своєму виступі побажав побратимам сили і витримки, величезного щастя, а також сміливості, відваги і благополуччя.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради С. Волинський вручили батькам загиблих учасників АТО Почесні грамоти та грошові винагороди від райдержадміністрації та районної ради за сумлінне виконання батьківських обов’язків і з нагоди Дня захисника України.

  Захід завершився концертом художніх колективів району. 12-17 жовтня 2016 року тематичні заходи до Дня захисника України проходитимуть в усіх територіальних громадах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації