18 жовтня 2016 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено засідання робочої групи з організації призову громадян на строкову військову службу в складі голови районної ради С.Волинського, голови призовної комісії-заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського, комісара Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуба, начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції А.Проця, виконуючого обов’язки начальника Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП України у Вінницькій області майора поліції В.Гавриша.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник поінформував про завдання, які необхідно вирішувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування спільно із силовими структурами щодо виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб проаналізував стан проведення осіннього призову на строкову військову службу та роботу окремих голів виконавчих комітетів сільських рад. Він наголосив, що під час проведення осіннього призову на строкову військову службу майже 20% призовників, які отримали повістки, не прибули для проходження медичного огляду, а 4 призовники не з’явились на призовну комісію.

  Олександр Степанович, відмітив, що якщо керівники організацій та установ району активно співпрацюють з даного питання, то окремі голови виконавчих комітетів місцевих рад недостатньо виконують свої обов’язки при проведенні організаційних заходів з призову.

  Начальник Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радник юстиції А.Проць вказав на законодавчі аспекти при складанні адміністративних протоколів та порядку оголошення «відказників» у офіційний розшук.

  Виконуючий обов’язки начальника Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП України у Вінницькій області майор поліції В.Гавриш повідомив, що при проведенні даних заходів поліція забезпечить громадську безпеку.

  Голова призовної комісії-заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський наголосив, що для підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування з піднятих питань, необхідно провести в ряді сільських радах звірки щодо ведення обліку призовників.

  За результатами обговорення робочою групою узгоджено алгоритм дій щодо належного виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України, проведення призову громадян на строкову військову службу.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації