Чергова волонтерська допомога була доставлена нашим землякам в зону АТО. Маршрут волонтерської групи проліг через Маріуполь, Гнутове, Донське, Костянтинівку, Бахмут, Карлівку, Попасну, Соледар, Рівнопіль і Волноваху, протягом якого відбулись зустрічі із нашими земляками учасниками АТО, а саме: А. Сватком, С. Репніцьким, Р. Музенком, О. Ящуком, В. Бондарем, О.Коржем, Р. Андрущуком.

  Слід зазначити, що уже втретє в цьому році голова с. Гопчиця Р. Прилуцький і активіст М. Луценко передали продукти, які найбільше потребують військові. Директор ТОВ «Веремій» Ю. Жорняк надав продукцію свого підприємства. До набору продуктів увійшла домашня консервація і індивідуальні подарунки від місцевої ЗОШ №1 та святкові подарунки від ДНЗ №1.

  Тож святковий настрій нашим землякам і їх побратимам вдалось підняти, проте в проросійських найманців свято Покрови, мабуть, має зовсім інший зміст. Вночі, коли уже в церквах йшла Божа служба, обстріляли із зброї забороненої так званими Мінськими угодами підрозділ, де служать наші земляки і куди вранці ми мали приїхати з подарунками, пошкодивши і знищивши кілька одиниць техніки, проте ні один снаряд не влучив в будівлі, де перебували наші воїни, і вони всі залишились цілими і неушкодженими. Цей обстріл частково змінив наші плани і не дав змоги зустрітись з усіма краянами. Це уже 30 поїздка в зону АТО, вона відбулась завдяки коштам і пальному, наданому СТОВ «Росія» (директор А. Мазур).

  Дякуєм всім за вашу допомогу. Слава Україні! Героям слава!

  Координатор волонтерської допомоги у Погребищенському районі С. Скарбовійчук