2 березня 2016 року у приміщенні райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації І. Вінника з керівниками інститутів громадянського суспільства, що діють на території району, громадськими активістами, представниками ЗМІ, з питання формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Під час зустрічі обговорювалися механізми ефективної взаємодії влади та громадськості, актуальні питання організації діяльності громадської ради.

  Голова ініціативної групи В. Павліченко ознайомив учасників зустрічі із змінами, внесеними до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та доповів про проведену роботу з підготовки до установчих зборів. Він зазначив, що представники 17 інститутів громадянського суспільства, зареєстрованих на території району, виявили бажання стати членами громадської ради.

  Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату райдержадміністрації В. Старинчук довів до відома присутніх інформацію про основні етапи створення громадської ради.

  У зв’язку зі змінами, внесеними до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», за рішенням присутніх оновлено ініціативну групу у складі п’яти чоловік для проведення установчих зборів Громадської ради при райдержадміністрації на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

  В ході обговорення даних питань виступили голова районної правозахисної групи М. Крилов, керівник громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Майдан» В. Зубко, голова первинної профспілкової організації медпрацівників КУ «ПРМЦПМСДПРР» С. Черв’якова, керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Погребищенського районного округу О. Повар.

  Відповідаючи на питання присутніх, що виникли в ході зустрічі, голова райдержадміністрації І. Вінник висловив надію на конструктивну співпрацю інститутів громадянського суспільств з органами виконавчої влади на благо Надросянського краю. Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації заплановано провести 4 травня 2016 року о 10.00 год. у залі засідань райдержадміністрації (м.Погребище, вул. Б.Хмельницького,110, 3-й поверх).

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації