Про підсумки соціально-економічного розвитку району в ІІІ кварталі та основні завдання на ІV квартал 2016 року, стан пенсійного забезпечення населення Погребищенського району йшлося 27 жовтня 2016 року на засіданні колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників районних громадських організацій та політичних партій.

  У вступному слові голова райдержадміністрації І.Вінник зазначив, що органи виконавчої влади району в поточному році основну діяльність спрямовували на виконання завдань, визначених програмою економічного і соціального розвитку району на 2016 рік.

  Детальніше про проведену роботу учасників засідання інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М. Нечипорук, яка зазначила, що соціально – економічний розвиток району значною мірою залежить від ефективності роботи сільськогосподарських підприємств. Валовий збір ранніх зернових в цьому році склав 126,7 тис. тон при середній урожайності 59,4 ц/га. Всього ж збір зернових очікується в межах 220 тис. тонн. Господарствами району продовжується розрахунок за оренду земельних часток (паїв). Так, на сьогоднішній день орендодавцями виплачено 77,0 млн. грн. орендної плати (91,1 % до договірних зобов’язань). При цьому, більше 80% орендної плати власники землі отримали грішми.

  Впродовж звітного періоду до загального фонду зведеного бюджету району мобілізовано фінансовий ресурс в обсязі 69,1 млн.грн., що становить 138,5 % від запланованого.

  Обсяг видатків на утримання галузі «Охорона здоров’я» за січень – вересень 2016 року становить 15,3 млн грн. За кошти місцевих бюджетів та спонсорів проведено ремонтні роботи в усіх амбулаторіях та фельдшерських пунктах на загальну суму 478,5 тис.грн., з цієї суми позабюджетні кошти становлять 115 тис.грн.

  Так на фінансування загальноосвітніх закладів в 2016 році затверджено планових асигнувань 36,7 млн. грн. при потребі видатків майже 41 млн. грн. Зрозуміло, що фінансування не достатнє, але, не зважаючи на це, всі навчальні заклади вдалося підготувати до нового навчального року.

  Обсяг фінансування галузі «Культура» за 9 місяців 2016 року становить 5,3 млн. грн.

  В 15 закладах культури у звітному періоді проведено ремонтні роботи з місцевого бюджету, спонсорських коштів та субвенцій сільських рад на суму 752 тис.грн., закуплено придбання для закладів культури в сумі 190 тис.грн.

  Про стан пенсійного забезпечення в районі йшлося у інформації Л.Губій– начальника Липовецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області. Вона, зокрема, зазначила, що на 1 жовтня 2016 року до бюджету Пенсійного фонду надійшло з усіх джерел фінансування 126 млн.грн. В районі обслуговується 10114 пенсіонерів. За 9 місяців пенсіонерам району виплачено пенсій на загальну суму 126,3 млн.грн., призначено пенсій – 184 особам, проведено 391 перерахунок пенсій. За звітний період забезпечено виконання плану власних надходжень на 117,5%.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації О. Партика доповіла про хід опалювального періоду та осіннього місячника з благоустрою. Вона зазначила, що на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.05.2016 року № 119 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років» проведено ряд робіт для забезпечення стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Усі заклади культури, освіти та охорони здоров`я розпочали опалювальний період з 15 жовтня 2016 року.

  Протягом жовтня 2016 року в рамках двохмісячника з благоустрою проведено цілий ряд заходів, а саме: упорядковано 65,8 га територій парків, скверів, алей, 23 га квітників і газонів, упорядковано 27 сміттєзвалищ та ліквідовано 12 несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядковано 12 братських могил та 34 одиниці пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіалів та одиночних могил, оформлено в’їзні знаки до населених пунктів району. До участі в проведенні заходів залучались працівники установ, організацій та закладів бюджетної сфери, учнівська та студентська молодь.

  Про заходи щодо реалізації державної антикорупційної політики (Антикорупційної стратегії) в Погребищенському районі доповів В. Білоконь – завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації.

  Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Н.Ярмолюк поінформувала про стан виконавської дисципліни за виконанням документів органів влади та власних структурних підрозділів райдержадміністрації за підсумками роботи в ІІІ кварталі 2016 року.

  Підводячи підсумки засідання колегії голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив, що районна влада і надалі створюватиме належні умови для діяльності суб’єктів господарювання, розвитку соціальної сфери та інфраструктури району.

  За результатами розглянутих питань прийнято відповідні рішення та дано доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації