4 листопада 2016 року з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в райдержадміністрації відбулись урочисті заходи. З професійним святом працівників соціальної сфери привітали голова райдержадміністрації І. Вінник, голова районної ради С. Волинський, міський голова А. Білик, керівники установ та організацій соціальної сфери.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у своєму виступі зазначив: «…Саме ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

  Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства… Дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого краю мали гідну роботу та гідне життя…». Побажав присутнім творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, та, щоб компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі слугували людям, а заслужена шана додала сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на нелегку, але щасливу долю.

  Керівники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради і грошові винагороди кращим представникам трудових колективів.

  З професійним святом працівників соціальної сфери привітали художні колективи районного будинку культури.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації