2 березня у районному краєзнавчому музеї ім. Н. Присяжнюк відкрито виставку творчості «Жінка — мати, берегиня, майстриня », приурочену Міжнародному жіночому дню. Даний проект розрахований на те, щоб твори декоративно-прикладного мистецтва, які язик не повертається назвати аматорськими, побачили не лише у вузькому колі, але й жителі та гості міста. Серед запрошених були й учні Погребищенської школи №1.

  Відкриваючи виставку, директор музею Людмила Княжук, ілюструвала її тему на прикладі цілої галереї жіночих образів, оспіваних класиками літератури і мистецтва.

  У тематичній експозиції були представлені роботи Ольги Басюк, Світлани Недошовенко, Галини Нечитайло, Ольги Лесик, Вікторії Черниш, Валентини Мельник та Людмили Свящук. На суд глядачів були представлені різноманітні техніки і жанри: вишивка бісером зі світськими та релігійними мотивами, мереживо, авторські та ляльки-мотанки тощо.

  На відкриття завітав міський голова Анатолій Білик, який, скориставшись нагодою, привітав усіх присутніх жінок зі святом, побажавши усіх можливих благ, та подарував квіти і солодощі.

  Світлана Недошовенко презентувала власні вишивки, а юна майстриня Вікторія Черниш поділилась секретами створення ляльки-мотанки. Але, без перебільшення, справжньою родзинкою виставки став майстер-клас від Людмили Свящук, яка поділилася з присутніми мистецтвом плетіння вишуканого мережива «фріволіте».

  Підсумовуючи захід, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Галина Кравчук вручила майстриням відзнаки та подякувала за їхню творчість, що здатна надати яскравих барв сірим будням.

  За матеріалами районної газети «Колос»