7 листопада 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації. Він зазначив, що 3 листопада 2016 р. в ПСП «Слобода», яке розташоване в Тетіївському районі Київської області зареєстровано загибель 9 голів свиней. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи було встановлено діагноз на африканську чуму свиней. У звязку з тим, що значна частина Погребищенського району межує з Тетієвщиною, епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней залишається надзвичайно напруженою.

  Заступник голови райдержадміністрації, голова державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації П. Шафранський повідомив, що з метою недопущення збудника хвороби африканської чуми на території району 4 листопада 2016 року відбулося позачергове засідання комісії. За результатами засідання вирішено посилити контроль за дотриманням всіма суб’єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції з них, ветеринарно-санітарного законодавства, посилити ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням живих свиней та продукції свинарства, за продовольчими ринками і ринками торгівлі живими тваринами, а також за подвірним забоєм тварин, посилити проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи серед населення району.

  Про заходи, які вживалися службою за останні дні щодо недопущення занесення збудника хвороби на територію Погребищенського району та посилення заходів щодо профілактики африканської чуми свиней поінформував присутніх в. о. начальника управління Держпродспоживслужби О. Пожований.

  В ході наради також обговорено важливі питання забезпечення життєдіяльності району, зокрема про:

  • - нарахування субсидій;
  • - підготовку до відзначення в районі Дня працівника сільського господарства, Дня Гідності та Свободи;
  • - співпрацю із районною газетою «Колос»;
  • - забезпечення учасників АТО земельними ділянками;
  • - підготовки до чергової сесії районної ради.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації