4 березня 2016 року в кінотеатрі ім. В.Терлецького за участі керівництва району та м. Погребище відбулися районні урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

  Серед запрошених на святкуванні були присутні представники організацій та установ району, органів місцевого самоврядування, молодь, ветерани праці, представники громадських організацій, районні ЗМІ.

  У вітальному слові голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник, зокрема, зазначив, що жінки беруть активну участь у всіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток Надросянського краю.

  «Проте, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло ви віддаєте, насамперед, сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут своєї оселі, вболіваєте за свій край»,- наголосив Іван Васильович та побажав усім присутнім жінкам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.

  Теплі і зворушливі слова на адресу прекрасної статі також пролунали із вуст голови районної ради В.Павлюка та міського голови А.Білика.

  Від керівництва району та депутата обласної ради М.Повшедного всім жінкам – учасникам урочистостей було вручено квіти.

  Захід завершився святковим концертом, підготовленим художніми колективами району.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату райдержадміністрації