Покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні з нагоди Дня Гідності та Свободи

  21 листопада 2016 року, на виконання районного плану заходів з підготовки та відзначення в Погребищенському районі у 2016 році Дня Гідності та Свободи, керівництво району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, громадськість міста взяли участь у мітингу та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Погребище.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у своєму виступі зазначив, що Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила Революція 2013 року, яку ми ще називаємо Революцією Гідності. Український народ, вже в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження Української державності, продемонстрував свій європейський вибір, гідність і прагнення до свободи. Привітав учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

  Учасниця Помаранчевої революції Т. Скарбовійчук та учасник Революції Гідності Е. Тимофєєв поділилися спогадами про пережиті події, закликали присутніх у час важких випробувань єднати зусилля для захисту свободи Української держави.

  Небесну Сотню та всіх, хто загинув за ідеали свободи та відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації