Мін’юст закликає громадські організації негайно внести зміни до установчих документів

  До 1 січня 2017 року Громадським організаціям, щоб не сплачувати податки, необхідно переглянути власні статути, внести і зареєструвати зміни до них відповідно до Податкового кодексу Українита подати копії установчих документів до територіального органу ДФС – Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області (Погребищенське відділення - м. Погребище, вул. Шевченка, 106).

  Така вимога міститься у Постанові Кабінету Міністрів України від 13.07.2016р. № 440, якою затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

  Для включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ, установчі документи громадських формувань повинні:

  1. Містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування ЄСВ), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.
  2. Передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету в разі припинення юридичної особи ( у результаті її ліквідації, злиття, поділу приєднання або перетворення).

  Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року, не приведуть свої установчі документи у відповідність до зазначених вимог, та не надішлють копії таких документів контролюючому органу - Калинівській ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, виключаються після 1 січня 2017 року контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

  Документи на реєстрацію подаються до:

  • Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ( м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 , тел. 0432 –66-17-81);
  • Центру надання адміністративних послуг при Погребищенській РДА ( м. Погребище, вул.Б.Хмельницького, 81, тел. 2-11-50);
  • Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Козятин провул. Кондрацького, 1А, тел.04342- 2-00-17, 2-02-07) або Погребищенського бюро правової допомоги ( м. Погребище, вул.Б.Хмельницького, 75, тел. 2-13-63) .

  Внесення змін до установчих документів громадських формувань, з метою приведення їх у відповідність до Податкового законодавства, здійснюється безкоштовно.

  Олександр Комар, директор Козятинського МЦ