24 листопада під головуванням голови ради С. Волинського відбулася позачергова 12 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. Участь в роботі засідання взяли перший заступник голови обласної Ради Л. Щербаківська, депутат обласної Ради М.Повшедний, міський та сільські голови.

  На розгляд сесії було винесено 29 питань порядку денного. Серед них:

  • виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та внесення змін на наступний період;
  • надання дозволів на здійснення невід’ємних поліпшень;
  • затвердження в новій редакції Статутів комунальних підприємств та установ;
  • внесення змін до Комплексних програм;
  • затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, наданих учасникам АТО та членам їх сімей.

  Під час обговорення питань порядку денного депутати також розглянули рішення Тиврівської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необгрунтованості підвищення тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги. Депутати прийняли рішення підтримати звернення Тиврівської районної ради та на наступній черговій сесії ухвалити відповідне звернення від імені Погребищенської районної ради.

  На позачерговій сесії депутати вперше випробували електронну систему голосування. Районною радою було закуплене та встановлене технічне оснащення для голосування у вигляді планшетів та екрану, на якому відображався хід голосування, його результати та поіменний список депутатів, що голосували.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації