13 грудня 2016 року відбулося урочисте вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та членів сімей померлих, що проживають в Погребищенському районі.

  Звертаючись до земляків-ліквідаторів заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський у своєму виступі наголосив: «…Сьогодні ми віддаючи шану всім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи перш за все українців, а також народів інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання…».

  З нагоди урочистого зібрання до присутніх звернувся голова відокремленого підрозділу Вінницької обласної організації «Союз-Чорнобиль Україна» у Погребищенському районі В.Мацюк, який побажав своїм побратимам здоров’я, щастя та всім миру в країні.

  Всім ліквідаторам та членам сімей померлих вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради і грошові премії.

  Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

  Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.

  По завершенні урочистої частини до пам’ятного знаку чорнобильцям учасниками зібрання покладено квіти.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації