15 грудня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник взяв участь у засіданні «круглого столу», яке проведено з метою поліпшення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розв’язання проблем дитячої бездоглядності і безпритульності, створення належних умов для соціально-психологічної адаптації дітей, реалізацію їх права на сімейне виховання та здоровий розвиток, попередження насильства, пропагування сімейних форм виховання дітей.

  На засіданні обговорено питання про:

  • стан забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу;
  • підготовку дитини до самостійного життя як основне завдання прийомних батьків та батьків – вихователів в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу;
  • надання медичних послуг в системі соціального супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
  • порядок призначення і виплату допомоги на утримання дітей в прийомних сім‘ях і дитячих будинках сімейного типу;
  • захист житлових та майнових прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа;
  • основні психолого – педагогічні проблеми у вихованні дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу;

  Учасники «круглого столу» мали можливість поділитись своїми знаннями та досвідом, отримати кваліфіковану допомогу та інформацію від профільних спеціалістів району.

  На завешення заходу заступником голови райдержадміністрації П.Шафранським вручено новорічні подарунки дітям, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Погребищенського району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації