10 березня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів нараду із головами місцевих рад району та керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

  В ході наради завідувач районного сектору управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Ю. Шиманський довів до відома присутніх керівників територіальних громад району інформацію щодо необхідності виконання Закону України від 10 грудня 2015 грудня «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

  Про вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу, забезпечення інформаційно - роз’яснювальної роботи з населенням шляхом розміщення на дошках оголошень і місцях масового скупчення людей наочних матеріалів щодо вимог до прийняття на військову службу за контрактом і пільг та гарантій, які матимуть військовослужбовці - контрактники Збройних Сил України, поінформував районний військовий комісар капітан О. Тригуб.

  З детальною інформацією з інвентаризації непридатних до використання пестицидів, що знаходяться на території району, виступив заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський. Петро Петрович звернувся до керівників територіальних громад з проханням у найкоротші терміни уточнити кількість залишків непридатних для використання пестицидів, що знаходяться на їхніх територіях, для подальшої утилізації.

  Начальник Погребищенського відділення ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області Л. Мороз надала інформацію про недоїмку по земельних податках з фізичних осіб.

  Голова районної ради В. Павлюк повідомив про порядок заповнення декларацій держслужбовцями та алгоритм перевірок поданих декларацій, написання грантових проектів у міжнародних, регіональних та обласних конкурсах.

  Про підготовку до перевірки діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки та про розробку основних документів з питань цивільного захисту в сільських радах доповів начальник районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій С. Недошовенко.

  Питання запобігання поширенню в районі туберкульозу та ВІЛ/СНІДУ порушив головний лікар КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І. Роздольський.

  Підбиваючи підсумок наради, голова райдержадміністрації І. Вінник звернув увагу присутніх на безумовне виконання завдань, поставлених під час наради та закликав усіх до співпраці.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації