Головним напрямком діяльності учнівського самоврядування в школах району є волонтерський рух. Цей рух базується на спільності інтересів, бажань, надій, ідей і передбачає реалізацію поставлених цілей та самореалізацію учнів.

  «Хочеш щось змінити-починай з себе, хочеш щось змінити в суспільстві-прояви ініціативу» - такий девіз волонтерського руху.

  З ініціативи волонтерських загонів в грудні місяці в школах району була проведена патріотична акція «Подарунок солдату».

  Школярами та вчителями району було зібрано та передано воїнам-землякам на схід продукти харчування, новорічні подарунки, вітальні листівки, обереги, сувеніри, дитячі малюнки, теплі носки, речі особистої гігієни через волонтера району C. Скарбовійчука та частину продуктів передано волонтерам громадської організації Вінниччини «За нове життя», а також школярі району долучились до участі в акції «Іграшка для мого друга». До Дня Святого Миколая дітям Донецької та Луганської областей були надіслані дитячі іграшки.

  Найактивнішу участь в акції проявили учні Погребищенських ЗОШ №1,№2,№4, Борщагівської, Гопчицької, Дзюньківської,Новофастівської, Очеретнянської, Ширмівської, Черемошненської, Степанківської, Адамівської, Андрушівської, Саражинецької, Довгалівської,Павлівської,Мончинської, Розкопанської, Сніжнянської, Спичинецької, Морозівської, Бухнівської, Булаївської, Плисківської, Станилівської шкіл.

  Юні волонтери і надалі будуть спрямовувати свою роботу на допомогу тим, хто її потребує. Адже волонтерська справа має право на особливе визнання.

  Тімергазіна В.Г.- методист РМК відділу освіти