І.Вінник взяв участь у зустрічі з батьками дітей, які мають функціональні обмеження та проживають на території Погребищенського району

  29 грудня 2016 року за ініціативи директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації Т.Скарбовійчук в приміщенні районного кінотеатру ім. Терлецького відбулася зустріч з батьками дітей, які мають функціональні обмеження, за участі голови райдержадміністрації І.Вінника, його заступника – П.Шафранського, служб та організацій району, дотичних до даної категорії громадян.

  Під час зустрічі обговорювалися питання про державні соціальні гарантії для дітей, які мають функціональні обмеження, надання їм медичної допомоги, соціальних послуг та безоплатної правової допомоги сім’ям даної категорії.

  На завершення заходу голова райдержадміністрації І.Вінник привітав учасників заходу із наступаючим Новим Роком та Різдвом Хрестовим побажав всіляких гараздів і запевнив батьків, що районна влада і надалі сприятиме та допомагатиме їм у вирішенні наболілих питань та разом із заступником голови райдержадміністрації П.Шафранським вручили новорічні подарунки для дітей.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації