Розпорядженням райдержадміністрації від 10.01.2017 року № 9 при райдержадміністрації утворено конкурсну комісію з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення згідно з Комплексною цільовою програмою підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2017 рік.

  Установи, які претендують на здійснення пільгового медичного забезпечення окремих груп пільгової категорії населення, у двотижневий термін мають подати на розгляд конкурсної комісії такі документи:

  • відповідну заяву;
  • копію довідки про включення до ЄДРПОУ, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;
  • копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;
  • копію ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;
  • довідку про банківські реквізити;
  • фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення окремих груп пільгової категорії населення за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів тощо).

  За довідковою інформацією звертатись у відділ персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації. Тел. 2-17-58