23 січня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті збори за участі голови райдержадміністрації І.Вінника, голови районної ради С.Волинського, іх заступників, громадськості, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.

  У своєму виступі голова районної державної адміністрації І.Вінник наголосив, що для кожного, кому болить Україна та гріє душу думка про її процвітання в когорті держав Європейської спільноти, День Соборності – державне свято.

  Свято духу! Свято нації! 22 січня 1919 року Схід і Захід України подали один одному руку, щоб заявити про здійснення віковічної мрії нашого народу – жити у власній соборній державі. Разом із тим, цей день – із присмаком гіркоти втрат, омитий слізьми та окроплений кров’ю. Рівно три роки тому Україні знову довелося заплатити за бажання самостійно визначати, яким курсом іти: 22 січня 2014 року в Києві смертю героїв пали Юрій Вербицький, Сергій Нігоян та Михайло Жизневський – перші жертви Революції Гідності. Подвиг українських військових та добровольців у боротьбі з агресором на Сході – ще один яскравий приклад національної єдності.

  В знак вдячності за героїчні подвиги захисників Батьківщини відбулось покладання корзини квітів від зібрання до пам’ятного знаку героям Небесної сотні та вшановано пам'ять борців за Соборність та Незалежність України хвилиною мовчання.

  Керівники району вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грошові винагороди і квіти О. Мельнику- волонтеру, приватному підприємцю, М.Маценку - головному редактору КП «Редакція «Колос», учаснику АТО.

  20 січня 2017 року під час обласних урочистостей з нагоди Дня Соборності України Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено голову фермерського господарства «Колотуцького О.Л.», волонтера, голову асоціації фермерів Погребищенського району, депутата районної ради О.Колотуцького.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації