23 січня 2017 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів розширену щотижневу нараду за участю голови районної ради С.Волинського, заступників голів, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  В ході наради було заслухано інформацію керівників бюджетних установ та служб району про функціонування закладів, роботу Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області під час негоди.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський повідомив про активізацію роботи комісії з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

  Військовий комісар капітан О. Тригуб довів до відома присутніх інформацію про зміни в законодавстві України в частині військового обліку.

  Про умови та підготовку до участі територіальних громад району у конкурсі розвитку територіальних громад йшлося в інформації М. Нечипорук – начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

  На нараді також розглядались питання щодо підготовки позачергової сесії районної ради, нарахування субсидій, підготовки до проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах району, тощо.

  За результатами розглянутих питань дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації