24 січня 2017 року керівники району провели робочу нараду з головами виконавчих комітетів міської та сільських рад району за участі заступника начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Колодійчук.

  З інформацією про внесення змін до Податкового кодексу України, зокрема транспортного податку, податку на нерухомість виступив старший державний ревізор-інспектор Погребищенського відділення Калинівської ОДПІ М.Сінкевич.

  Про формування у 2017 році орендної плати за користування земельними ділянками державної власності громад району, які використовуються ПАТ «Укрзалізниця», повідомив заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський.

  Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації М.Нечипорук доповіла про пріоритетні напрямки 14-го Обласного конкурсу розвитку територіальних громад, зокрема, енергозбереження, проекти щодо сприяння людям з обмеженими фізичними можливостями, збереження історико-культурної спадщини, заходи економічного спрямування.

  Про оплату праці працівників комунальних закладів та перевірки роботодавців на предмет виконання змін законодавства України із збільшенням мінімальної зарплати йшлося у виступі головного державного інспектора праці Територіальної Державної інспекції з питань праці у Вінницькій області В.Хамули.

  Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Колодійчук у своєму виступі акцентувала увагу учасників наради на додержанні підприємствами, установами та організаціями законодавства про працю з питань гігієни праці, керуючись, зокрема, Законом України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", на забезпеченні належного медичного супроводу осіб, які працюють в шкідливих умовах праці.

  Підводячи підсумок наради, голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив на необхідності неухильного виконання чинного законодавства з піднятих питань, закликав до активної участі територіальних громад у 14-му Обласному конкурсі розвитку територіальних громад та запевнив у підримці райдержадміністрації при підготовці конкурсних проектів громад.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації