26 січня 2017 року відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому обговорено 12 питань: про ефективність функціонування дитячого будинку сімейного типу Б.Бублія, С.Бублій; О.Джури, А.Джури, жителів м. Погребище; прийомних сімей: І. Мартинюка, О. Мартинюк, жителів с. Морозівка; Ф.Тодіренка, Н.Тодіренко, жителів с. Сніжна; про роботу щодо попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх на території Погребищенського району у 2016 році; про соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; про роботу районної комісії з питань захисту прав дитини у 2016 році.

  У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації І. Вінник, заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський, керівники, заступники керівників організацій, установ, дотичних до захисту прав дитини, представники органів опіки та піклування міської і сільських рад.

  По кожному із питань прийнято рішення. Чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини заплановано на лютий 2017 року.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага